Virofex logo
Dental Depo Тернопіль в основі

В сучасних умовах до дезінфекційних засобів висувається ряд вимог: висока ефективність щодо широкого спектру мікроорганізмів (вірусів, грибів, бактерій, в тому числі мікробактерій туберкульозу), безпечність для людини та тварин, екологічна безпека, легкість та зручність у застосуванні, а також немаловажливою є економічна складова (аргументована демократична ціна).

Virofex® – це високоефективний засіб для швидкої дезінфекції поверхонь та неінфазивних виробів медичного призначення британського виробника компанії Topdental Products Ltd. (Silsden, England). Даний препарат володіє одними з найкращих бактерицидних, туберкулоцидних та віруліцидних властивостей серед експрес-дезінфіктантів. Зокрема, засіб Virofex® має:

  • бактерицидні властивості, у т. ч. по відношенню до MRSA /EHEC, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae, Enteroccocus faecium, Proteus mirabilis, збудників лістеріозу, бруцельозу, лептоспірозу та сальмонельозу та ін. (атестований згідно з Європейськими стандартами EN 13727);
  • туберкулоцидні властивості, у т. ч. по відношенню до Mycobacterium terrae, Mycobacterium avium, Mycobacterium tuberculosis, Mycobacterium bovis (атестований згідно з Європейським стандартом EN 14348);
  • фунгіцидні властивості, у т. ч. по відношенню до Candida albicans, Aspergillus niger, Trichophyton gypseum, Penicillium chrysogenum та ін. (атестований згідно з Європейськими стандартами EN 13624);
  • віруліцидні властивості, у т. ч. по відношенню до збудників вірусних гепатитів В та С, ВІЛ-інфекції, вірусів герпесу тип 1, H1N1, вакциніявірусів та інших оболонкових вірусів, а також поліома-, рота-, адено-, норовірусів та ін. (атестований згідно з Європейським стандартом ЕN 14476).

Virofex® використовує революційні світові технології упаковки: винятково зручна запатентована форма системної пляшки з розпилювачем та картриджів з препаратом дозволяє зекономити простір для зберігання препарату, уникнути незручностей переливання препарату з великих ємностей у малі та гармонійно вписується у дизайн будь-якого медичного закладу.

Virofex® поставляється у картриджах по 8 мл. концентрованого засобу із системною касетою Bio-Master для монтажу на стіну. Форма касети дозволяє прослідкувати залишки препарату і вчасно забезпечити його наявність в кабінеті. Кожна касета містить 10 картриджів по 8 мл., що є еквівалентом 5 літрів готового розчину. Ви просто наповнюєте системну пляшку водою, вкладаєте картридж у горловину пляшки, стрясаєте пляшку протягом 3 секунд і отримуєте готовий засіб для експрес дезінфекції. Virofex® простий у використанні та зрозумілий у дозуванні.

Virofex® не має нав'язливого запаху, не містить спиртів та біоцидів. Засіб добре змочує поверхні, швидко висихає, не утворюючи залишку (відсутність «розводів» навіть на скляних поверхнях), за рахунок вмісту детергентів Virofex® має прекрасні миючі властивості, добре розчиняє та видаляє білкові, жирові та інші органічні забруднення.

165 гривень за 1 літру готового розчину!

165.00 ₴